Prestrešenie bazénov

Stredoeurópska klíma umožňuje kúpanie v nezakrytom bazéne bez ohrevu tri mesiace v roku. Prestrešenie bazénu sa predĺži kúpacia sezóna od apríla do októbra.

Ponúkame našim zákazníkom prestrešenia rôznych typov a veľkostí.

Viac obrázkov v galérií.

Máte záujem o bazén, či cenovú ponuku? Napíšte nám.

 

Klasik
Klasik je cenovo najdostupnejší typ zastrešenia. Univerzálny oblúkový tvar ponúka výborný pomer úžitku a ceny. Je staticky najodolnejší a preto vhodný do horských oblastí. 

  Klasik lux
Klasik Lux je nenápadné ,funkčné a zároveň elegantne riešené zastrešenie. Umožňuje viacero variant od nízkeho až po vysoké.

 
Komfort
Zastrešenie Komfort má jedinečný vzhľad. Výhodou tohto zastrešenia je ľahký prístup po celej dĺžke bazéna a príjemný pobyt pri bazéne aj v prípade nepriaznivého počasia.Praktik
Zastrešenie Praktik využíva pevnú stenu, čím vytvorí elegantné a pohodlné riešenie umožňujúce pohyb po celej dĺžke bazéna za rozumnú cenu.Praktik plus
Praktik Plus podobne ako zastrešenie Praktik využíva pevnú stenu ale umožňuje pohyb po celom obvode bazéna podobne ako zastrešenie Elegance. Zákazníci ho často volia aj ako pevné zastrešenie.

Elegance
Elegance je elegantný typ zastrešenia. Umožňuje maximálne využitie vnútorného priestoru a ľahký prístup po celom obvode bazéna.
Elegance mini
Elegance mini má výrazné hranaté línie a zaujímavý vzhľad. Svojou malou výškou nenarúša pohľad na okolie a je ideálnym typom zastrešenia ak je bazén umiestnený uprostred záhrady.


Orient

Zastrešenie Orient je vhodné pre kruhové bazény, alebo ako prekrytie vírivých vaní.

Atypické tvary
Okrem uvádzaných typov zastrešení ponúkame rôzne atypické riešenia zastrešení presne podľa želania zákazníka,striešky a svetlíky.

 

Valid XHTML and CSS.